I put 2 bottles of angpang (yoghurt) and a little sugar to make juice. Angpang makes the juice more delicious than any other yoghurt brand. And it gives more nutrition than any other yoghurt brand. Well, it's much expensive, of course. 5 bottles for $1. Other yoghurt cost $1 for every 25 or 20 bottles.
No comments:
Post a Comment